O spoločnosti | JM KTN
JM
Jozef Moravec
ktn - servis
veľkoobchod
maloobchod

Profil spoločnosti


Firma Jozef Moravec ktn-servis vznikla v roku 1997 a zaoberá sa dodávkou a montážou ústredného, podlahového vykurovania, repasiou a predajom priemyselných armatúr, vodoinštaláciou, plynoinštaláciou, otryskávaním a zváraním,predajom a montážou slnečných kolektorov a tepelných čerpadiel. Zároveň je výhradným dovozcom slnečných kolektorov zn.WATT pre SR.

Firma zamestnáva kvalifikovaných pracovníkov a taktiež spolupracuje s viacerými odborníkmi s dlhoročnou praxou a skúsenosťami v oblasti kúrenia, vodoinštalácie, plynoinštalácie a montáže slnečných kolektorov, čo sa ozrkadľuje na kvalite realizovaných prác.

Zamestnanci sa pravidelne zúčastňujú na školeniach a seminároch z oblasti ÚK a ZTI, aby neustále držali krok s novými a modernými technológiami a poznatkami z tejto oblasti.

V prevádzke na Bytčickej ulici v Žiline sa nachádzajú okrem skladov, kancelárskych priestorov aj dielne, v ktorých sa realizujú opravy armatúr rôzneho druhu. Konateľ firmy vlastní certifikáty a osvedčenia na výkon tejto činnosti, či už ide o opravy, odborné prehliadky, odborné skúšky na vyhradených plynových technických zariadeniach alebo opravy, odborné prehliadky, odborné skúšky na vyhradených tlakových technických zariadeniach.


Vizitka o spoločnosti JM KTN Žilina Vozový park, ktorým vykonávame dodávku a montáž solárnych kolektorov

Jozef Moravec ktn - servis

Mapa stránky